Locuri de Munca Bucuresti Licentiat experienta in protectie si

Locuri de Munca Bucuresti – Incarcator descarcator/Cantaragiu (operator cantar)

Incarcator descarcator/Cantaragiu (operator cantar)

Amenajare Curte – firma din Bucuresti presteaza servicii de amenajare curte, alei, pardoseli, mobilier gradina, plante ornamentale, gazon, gard viu, arbori si arbusti, asfaltari, betoane si alte servicii asemanatoare in Bucuresti si imprejurimi. Telefon/WhatsApp 0737 230 230

Recrutare la distanta: , Tip job: Full time,

Ce ne dorim de la candidatul ideal:

Abilitati de comunicare, corectitudine, spirit de echipa si flexibilitate.

Descrierea jobului:

Compania Meda Prod 98 angajeaza colegi pentru postul de Incarcato… https://www.olx.ro/oferta/loc-de-munca/incarcator-descarcator-cantaragiu-operator-cantar-IDfehqt.html

Continuarea aici: Incarcator descarcator/Cantaragiu (operator cantar)

Administrare site – Servicii profesionale de administrare site web, administrare magazin online, mentenanta site, mentenanta magazin online, devirusare, recuperare, redesign site web si magazin online